SALE OUT. EDBAK PMV100 Universal Projector Ceiling Mount | EDBAK Ceiling mount | PMV100 | Universal Projector Mount " | Maximum
- TootjadEDBAK
- Mudel: PMV100SO
- Saadavus: 1
-
119€
SALE OUT. EDBAK PMV100 Universal Projector Ceiling Mount | EDBAK Ceiling mount | PMV100 | Universal Projector Mount " | Maximum weight (capacity) 30 kg | DAMAGED PACKAGING | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 660.00 mm |
| Gross weight | 4.10 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 30 kg |
| Net weight | 3.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Ceiling mount |
| Palette Qty | 39.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Screen size compatibility | Universal Projector Mount " |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Toote nimetus | PMV100 |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: sale out edbak pmv100 universal projector ceiling mount edbak ceiling mount pmv100 universal projector mount maximum, pmv100so, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused, lisaseadmed



